GoITeens

Освітня платформа,
де підлітку допомагають створити свою історію успіху

Стань членом команди

КОГО МИ ШУКАЄМО?

IT-фахівець з активною життєвою позицією: Middle +, Senior (Python / C / C ++ / JavaScript / C #), наставник в питаннях IT і вміння не здаватися. Знаємо, що страшно-незрозуміло, але ми свідомо запрошуємо до участі в проекті людей, у яких в 90% випадків немає практики викладання. Нам важлива професійна IT експертиза. Основне завдання back-office GoITeens – налагодити адгезію між класним практиком і такими ж класними підлітками за допомогою великої кількості напрацьованих інструментів, власної експертизи альтернативного викладання і серій безпечних експериментів в рамках кожної з груп. Ми будемо тебе любити, крутий чоловік

Коуч / підлітковий психолог, готовий стати наставником закритому, але дуже шукає якісного людського спілкування підлітку. Від GoITeens – програма, розроблена підлітковими псхологамі і коучами, відточена протягом 2 років, постійно адаптується під мінливий підлітковий світ. Вимоглива команда back-office GoITeens проводить внутрішні щотижневі зустрічі і тренінги для soft skill тренерів проекту – синергія сильних. Любов до підлітків, весела вдача, сильний характер, емпатія, уїдливість – обов’язкові. Будемо раді ще більшого посилення команди

Study manager – тренер-підліток-батько – чарівна зв’язка, що дає результат. Люблячий підлітків, ніколи не задоволений результатом, проактивний, голодний до всього нового, швидко вникає в деталі, саморазвивающийся, в’їдливий людина з темпоритмом підлітка. Серце, пульс, драйв і совість проекту. Таких мало, знаємо, але тим цінніше, коли знаходимо. Знайдися!

Людина – мотор, любов, результативність, якість, нетворкінг. Любити підлітків і вірити в альтернативну освіту, відтворювати працюючу в інших містах модель GoITeens, покращувати і розвивати її в співвідношенні якість / кількість, створювати команду однодумців: front office – IT-фахівців, коучів, вчених, підприємців, спортсменів; back-office – команду вільних і високоефективних «котів». Людина, яка буде входити в ядро проекту і стане частиною MR & D GoITeens.

Мейкер або захоплюється цим рухом менеджер – з підлітковою душею і креативним мисленням, який вірить в підростаюче покоління і інноваційні підходи в освіті. Чолов’яга з бажанням створювати, автоматизувати, організовувати освітній процес, майстер-класи, хакатони, etc. Той, хто готовий нарешті поєднати підлітків з практиками зі сфери IT, науки, дизайну, підприємництва з метою посилення кожного з. Нетерпимість до посередньому результату, любов до підлітків і железякам обов’язкове.

Менеджер з продажу – емпатічним і орієнтований на результат. Продаж чесного продукту зацікавленим в ньому батькам і підліткам (теплі продажу). Постійно запускаються групи, ставка + хороший%.

освітні центри

нам потрібен ти!

  • молодий і проактивний
  • вимогливий до себе
  • життєрадісний і сміливий
  • виконавчий і відповідальний
  • видатний в тому, що він робить
Стань членом команди