80% УСПІШНОСТІ НАВЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОСОБИСТОСТІ ВИКЛАДАЧА. ІТ-СПЕЦІАЛІСТИ РІВНЯ MIDDLE+, SENIOR, УСПІШНІ СТАРТАПЕРИ, ВЧЕНІ, ДИЗАЙНЕРИ, БІЗНЕС-КОУЧІ БЕРУТЬ ПІДЛІТКІВ ЗА РУКУ І СТАЮТЬ ЇХ НАСТАВНИКАМИ.

НАША КОМАНДА СКЛАДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО З ПРАКТИКІВ – ЦЕ МОЛОДІ ТА УСПІШНІ ІТ-СПЕЦАЛІСТИ ТА КОУЧІ.

Нана Корєнєва
Онука винахідника, дочка викладача та мама підлітка, що захоплюється програмуванням. Засновниця центру робототехніки robotics.ge і співзасновник GoITeens. Обожнює підлітків:)
Нана Корєнєва
Роман Кожевніков
Роман Кожевніков
Максим Максименко
Максим Максименко
Євген Куджоян
Сертифікований бізнес-тренер з досвідом роботи в навчанні, оцінці, підборі і адаптації персоналу більше шести років. Успішно займає позицію бізнес-тренера і провідній фармацевтичній корпорації, а по вихідних з великим задоволенням ділиться досвідом і навчає підлітків в GoITeens. Євген - різнобічно розвинений і це дозволяє адаптувати його професійний та особистісний досвід до різних ситуацій. Окрім основного виду діяльності він ще є досвідченим мотоциклістом та автомобілістом, веде активний спосіб життя, займається спортом.
Євген Куджоян
Сергій В’юнніков
Працює в ІТ близько 15 років. Впродовж своєї кар’єри пройшов шлях від тестування програмного забезпечення до керування командою розробки і технічного експерта проектів. Розробник з досвідом створення десктопних, серверних, мобільних додатків для різних сфер на мовах програмування C++/.NET/Java. Творець власних програмних продуктів.
Сергій В’юнніков
Володимир Лашко
Молодий ентузіаст з непідробним і величезним інтересом до розробки і проектування програмних систем, величезною вимогливістю до себе та проектів, за які він береться. Досвід роботи починається від торгівлі цінними паперами для Barclays і закінчується мультимедійною платформою нового покоління для Sky. Має почесне звання призера чемпіонату України з кікбоксингу 2007 року і займається мотокросом в школі у Антона Асманова.
Володимир Лашко
Юлія Фітуні
Має розряд зі спортивного орієнтування, пішки обійшла Кримські гори і їй під силу звернути будь-які інші. Любить активний відпочинок та подорожі, з захопленням бере участь та організовує благодійні проекти, обожнює різних тварин. Юля просто сонячна людина. Має великий досвід роботи в комерційних структурах, включаючи сферу бізнес-навчання, SEO-спеціаліст та засновниця власного бізнесу в’язаних виробів, адже в житті все взаємопов’язано:)
Юлія Фітуні

ВОНИ ВИКЛИКАЮТЬ ДОВІРУ, ЗАРЯДЖАЮТЬ І ЗАРАЖАЮТЬ ЛЮБОВ’Ю ДО СВОЄЇ СПРАВИ. ВОНИ СТАЮТЬ ДРУЗЯМИ/НАСТАВНИКАМИ/АВТОРИТЕТАМИ, ДОПОМАГАЮТЬ ОСВОЇТИ ЛИШЕ АКТУАЛЬНІ НАВИЧКИ. ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ ТРЕНЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ ПІДЛІТКАМ СТВОРИТИ ПОРТФОЛІО ОСОБИСТИХ ТА СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ.

Олександра Коляда
Олександра Коляда
Василь Сидоровський
Василь Сидоровський
Аріна Гордієнко
Арина Гордиенко
Євген Прокопець
Євген Прокопець