ВСЕ ПРО ПІДЛІТКОВУ МОТИВАЦІЮ – ЗУСТРІЧІ, ПОДІЇ, МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВІДОМИМИ ІТ-ПРАКТИКАМИ, ПІДПРИЄМЦЯМИ, ВЧЕНИМИ.

ПОДІЇ

PRO GoITeens City Camp

Захід для батьків підлітків віком від 11 до 15 років. Мова йтиме про те, як можна круто організувати будні своєї дитини в місті. На зустрічі буде представлена програма міського табору авторами кожного з 4х напрямків. Розкажуть про концепцію, формат та програму. Обов’язково буде сесія “питання-відповіді” і приємна атмосфера. Детальніше

Детальніше
Діти, які змінять світ. Як виховати майбутніх ІТ-геніїв?

З розвитком технологій все більше українських батьків змінюють підхід до виховання дітей: розвивають soft skills і привчають до роботи з комп’ютером, по-іншому навчають і мотивують.

Підлітки, які змінять світ 2.0

Багато хто з нас вже зрозумів, що технології - це реальний спосіб змінити світ на краще. Ми живемо в столітті інновацій, і значимість виховання дитини-новатора підвищується. Водночас підвищується і попит на неформальне навчання. Воно дозволяє створити комфортне середовище для повноцінного розвитку дитини, її світогляду і точніше визначити, ким вона хоче стати, коли виросте.

IT-talks

Підлітковий вік - один з найбільших екзистенціальних періодів в житті людини. Почути, зрозуміти, прийняти, полюбити, розкрити, надихнути, підтримати, повірити - ось що є важливим! Ми створюємо першу в Україні спільноту захоплених ІТ-підлітків.

Програмування через гру

Цього разу підлітки 10-16 років проведуть 2 години зі спеціалістами-практиками зі сфер ІТ та психології. Занурення у світ ІТшника пройде в командах з 10 чоловік, де підлітки будуть реалізовувати частину задач програміста і навіть думати , як він! 🙂

Занурення у світ ІТ

GoITeens формує першу ІТ-спільноту підлітків. Наша освітня платформа допомагає реалізуватися в сфері ІТ + розвиває комунікативні та лідерські навички.