Політика конфіденційності

Ми поважаємо конфіденційність Ваших даних. Прозорість діяльності та надійний захист даних наших клієнтів – це одні з головних принципів нашої діяльності.

Ця політика конфіденційності (надалі – Політика) регламентує збирання, зберігання, використання, розкриття та захист даних Замовників та Отримувачів Послуг Виконавцем, як визначено Публічним Договором, розміщеним на веб-сторінці https://course.goiteens.ua/summer_itschool (надалі – Веб-сторінка).

Проставляючи відповідну галочку в реєстраційній формі на Веб-сторінці Замовник дає свою згоду Виконавцю на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення та знищення) переданих Замовником та/або Отримувачем даних та даних, які автоматично збираються та передаються Виконавцю в процесі використання Веб-сторінки.

Згода Замовника на обробку Виконавцем його та персональних даних Отримувача діє з дня надання згоди на їх обробку протягом терміну, необхідного для досягнення цілей обробки персональних даних. Замовник має право відкликати згоду на обробку персональних даних у формі та порядку, передбаченому даною Політикою.

Просимо звернути увагу, що деякі персональні дані, що надаються Вами є необхідними для надання Послуг відповідно до Публічного Договору, та в разі їх ненадання або видалення, надання Послуг буде неможливим.

Для яких цілей здійснюється збирання даних?

Ви завжди можете відмовитися від отримання повідомлень на адресу електронної пошти через відповідну кнопку в нижній частині листа або через нашу службу підтримки.

Ви погоджуєтесь отримувати дзвінки (у тому числі автоматичні та/або попередньо записані) від Виконавця та SMS або інші текстові повідомлення. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо зв’язатися з Вами телефоном у порядку, описаному вище для наступних цілей:

Для контролю якості, з навчальною метою або для власного захисту ми можемо контролювати чи записувати Ваші телефонні розмови з нами.

Які дані ми збираємо?

Як ми будемо використовувати Ваші дані?

Як ми здійснюємо захист зібраних даних?

Внесення змін в Політику

Кому ми будемо розкривати інформацію/передавати зібрані дані?

Протягом якого строку зберігаються Ваші дані?

Маєте питання або бажаєте звернутись щодо обробки Ваших даних?

Опубліковано 03 червня 2021 року