Кожен курс
навчання в GoITeens закінчується реалізацією
та презентацією проєкту

Останні проєкти

Олексій Нізицький (Front-end)

Money App

Суть проєкту:

Це швидкий калькулятор витрат. Розрахувати залишок від заробітку можна всього за 5 хвилин. Сайт зручний у використанні та багатий у функціоналі.

Використані технології:

HTML/CSS, JavaScript

Подивись детальніше

Проєкти переможці Game of Teens 2020

В кінці кожного навчального року ми проводимо конкурс проєктів серед усіх наших студентів

Як проходили презентації проєктів Game Of Teens 2020

До фіналів дійшло 24 проєкта з 5 міст України

  • Сайт караоке-бару Smile Art Bar

    «Власниця закладу Наталія Ковальчук виступила у якості реального замовника для груп Front-end #3 і Front-end #5. Наші студенти впродовж 3-х тижнів працювали над розробкою одночасно привабливого і функціонального сайту, і вже сьогодні готові запускати його в продакшн.»

  • Сайт кулінарної майстерні Oleg Cook

    «Студенти з Вінниці створили односторінковий сайт на замолвення одного з батьків. Тепер бізнес Олега, а саме приготування їжі на замовлення, розвиватиметься ще з більшими темпами.»

  • Меблі РЕМСЕРВІС

    «Сайт компанії з ремонту та реставрації меблів. На сайті представлений увесь спектр послуг компанії, приклади реалізованих робіт, конкурентні переваги та контакти для оформлення замовлення.»

Що говорять наші учні

«Основна моя сфера, яку я вивчаю протягом навчального року Front-end! Завдяки зрозумілому та сучасному методу викладання школи GoITeens, зокрема і мого викладача Родіона Романова мені вдалося зайняти найкраще місце на марафоні з програмування. Круто навчатися в школі GoITeens: цікаве, сучасне викладання та легке сприйняття матеріалу»

Макар Луцький

«Курси з розробки ігор дуже сподобались. Навчання йде швидко, багато практики, є допомога від викладача. Теорія також на високому рівні - вивчаємо те, що потрібно. Софт скіли також не підвели, там теж хороші викладачі, особливо Юля, матеріал вчиться швидко. Контингент учнів теж сподобався - люди оригінальні, дружні й цікаві.»

Сергій Ієвлєв

«Мені пощастило, що я навчаюся з GoIteens. Ці курси навчили/навчають мене не тільки розробці ігор, а й праці в команді, навчають мене думати по-іншому, знаходити нові рішення й вирішувати цікаві завдання. Тобто, GoIteens розвиває тебе ще і як людину. Вчителі добре пояснюють, допомагають, тому навчатися в GoIteens дуже цікаво.»

Кирило Азаров

«Я задоволений навчанням, як і софтами так і хард скілами. Загалом заняття проходять цікаво і вся інформація подається дуже доступно і зрозуміло, методи навчання також подобаються( наприклад на хард скілах...спочатку вивчаєм важчий спосіб, щоб зрозуміти що і як працює і вже після спрощуєм собі життя ), клієнт менеджер завжди на зв'язку, якщо коротко то все класно🤟 І скучив за атмосферою офісних занять

Цікаві моменти: Найцікавіші моменти відбуваються з 10 до 14, а вже після і до...як коли

Найбільше подобається бачити свій прогрес, коли я дивився на сайти і думав "вау, це так класно виглядає" і зараз дивлюсь на це і думаю " я можу набагато цікавіше»

Юрій Підлиський

Що говорять наші батьки

«Дуже круті заняття! син просто знайшов свою справу! так тримати!»

Мирослава Косович

«Як мама 14 сина, я радію, що син зараз не тільки бавиться на компі, а вже другий рік навчається в Go ITeens і опановує перспективний фах.»

Наталія Рудник

«Goiteens надала можливість моєму сину відчути себе справжнім кодером! У нього з'явилась мета - стати успішним програмістом! »

Валерія Ревізор

Дякуємо школі GoITeens, а також досвідченим викладачам за цікавий підхід у розвитку навичок програмування у дітей.»

Юлія Хвастунова

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якої прямої, непрямої, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ашіх інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.